MG1-100-A-9V-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
MG1-100-A-9V-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MG1-100-A-9V-R
Kaihanga / Waitohu: SSI Technologies, Inc.
Whakaahuatanga hua SENSOR DIGITAL GAUGE 100PSI LCD
Ngā Rauemi: MG1-100-A-9V-R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 820 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 820 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MG1-100-A-9V-R
Tau Wae MG1-100-A-9V-R Kaihanga SSI Technologies, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 820 pcs Pepa Raraunga MG1-100-A-9V-R.pdf
Tuhinga o mua 9V Kāhua Whakamutunga -
Pūrere Pūrere Whakarato MediaGauge Raupapa MG1-9V
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Module Box with Display
Momo putanga Wheatstone Bridge Whakaputa LCD Display
Ētahi Ingoa 734-1153
MG1-100-A-9V-000-000
MG1100A9VR
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Te Tatari Mahi 100 PSI (689.48 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tumau Teitei 300 PSI (2068.43 kPa) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT LCD Display Module Box with Display Te tika ±1%