MG-500-A-MD-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
MG-500-A-MD-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MG-500-A-MD-R
Kaihanga / Waitohu: SSI Technologies, Inc.
Whakaahuatanga hua SENSOR DIGITAL GAUGE 500PSI LCD
Ngā Rauemi: MG-500-A-MD-R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 485 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 485 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MG-500-A-MD-R
Tau Wae MG-500-A-MD-R Kaihanga SSI Technologies, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 485 pcs Pepa Raraunga MG-500-A-MD-R.pdf
Tuhinga o mua 12V Kāhua Whakamutunga -
Pūrere Pūrere Whakarato MediaGauge Raupapa MG-MD
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Module Box with Display
Momo putanga Wheatstone Bridge Whakaputa 4 mA ~ 20 mA, LCD Display
Ētahi Ingoa 734-1141 Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Te Tatari Mahi 500 PSI (3447.38 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tumau Teitei 1500 PSI (10342.14 kPa) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 500 PSI (3447.38 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA, LCD Display Module Box with Display Te tika ±0.25%