MG-1500-B-MD-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
SSI Technologies, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MG-1500-B-MD-R
Kaihanga / Waitohu: SSI Technologies, Inc.
Whakaahuatanga hua SENSOR 1500 PSI 4-20 MA 1/8 NPT
Ngā Rauemi: MG-1500-B-MD-R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 562 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 562 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MG-1500-B-MD-R
Tau Wae MG-1500-B-MD-R Kaihanga SSI Technologies, Inc.
Whakaahuatanga SENSOR 1500 PSI 4-20 MA 1/8 NPT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 562 pcs Pepa Raraunga MG-1500-B-MD-R.pdf
Tuhinga o mua 12V Kāhua Whakamutunga -
Pūrere Pūrere Whakarato MediaGauge Raupapa MG-MD
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/8" (3.18mm) NPT Paa / Case Module Box with Display
Momo putanga Wheatstone Bridge Whakaputa 4 mA ~ 20 mA, LCD Display
Ētahi Ingoa MG-1500-B-MD
MG-1500-B-MD-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Te Tatari Mahi 1500 PSI (10342.14 kPa) Tumau Teitei 4500 PSI (31026.41 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Temperature Compensated Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 1500 PSI (10342.14 kPa) Vented Gauge Male - 1/8" (3.18mm) NPT 4 mA ~ 20 mA, LCD Display Module Box with Display
Te tika ±0.25%