MG-1000-B-MD-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
SSI Technologies, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MG-1000-B-MD-R
Kaihanga / Waitohu: SSI Technologies, Inc.
Whakaahuatanga hua SENSOR 1000 PSI 4-20 MA 1/8 NPT
Ngā Rauemi: MG-1000-B-MD-R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 589 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 589 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MG-1000-B-MD-R
Tau Wae MG-1000-B-MD-R Kaihanga SSI Technologies, Inc.
Whakaahuatanga SENSOR 1000 PSI 4-20 MA 1/8 NPT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 589 pcs Pepa Raraunga MG-1000-B-MD-R.pdf
Tuhinga o mua 12V Kāhua Whakamutunga -
Pūrere Pūrere Whakarato MediaGauge Raupapa MG-MD
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/8" (3.18mm) NPT Paa / Case Module Box with Display
Momo putanga Wheatstone Bridge Whakaputa 4 mA ~ 20 mA, LCD Display
Ētahi Ingoa MG-1000-B-MD
MG-1000-B-MD-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Te Tatari Mahi 1000 PSI (6894.76 kPa) Tumau Teitei 3000 PSI (20684.27 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Temperature Compensated Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 1000 PSI (6894.76 kPa) Vented Gauge Male - 1/8" (3.18mm) NPT 4 mA ~ 20 mA, LCD Display Module Box with Display
Te tika ±0.25%
Ngā Hua e hāngai ana
MG-100-B-9V-F
MG-100-B-9V-F
Kaihanga: SSI Technologies, Inc.
Whakaahuatanga: SENSOR 100 PSI 1/8 NPT
I roto i te taonga: 540 pcs
Tikiake: MG-100-B-9V-F.pdf
RFQ
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN FINGER GUARD 172MM
I roto i te taonga: 49479 pcs
Tikiake:
RFQ
MG-1000-B-9V-R
MG-1000-B-9V-R
Whakaahuatanga: SENSOR 1000 PSI 1/8 NPT 9V