SMPC6.5A-M3/87A
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMPC6.5A-M3/87A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMPC6.5A-M3/87A
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMPC
Ngā Rauemi: SMPC6.5A-M3/87A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMPC6.5A-M3/87A
Tau Wae SMPC6.5A-M3/87A Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 124527 pcs Pepa Raraunga SMPC6.5A-M3/87A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 7.22V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 6.5V Tuhinga o mua - Breakdown TO-277A (SMPC)
Momo Zener Raupapa TransZorb®, eSMP®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 133.9A
Ko te poari TO-277, 3-PowerDFN Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Waehanga Kaihanga SMPC6.5A-M3/87A
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMPC I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.2V