SMCJ48HE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ48HE3/57T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ48HE3/57T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48VWM 85.5VC SMC
Ngā Rauemi: SMCJ48HE3/57T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ48HE3/57T
Tau Wae SMCJ48HE3/57T Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4205 pcs Pepa Raraunga SMCJ48HE3/57T.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 48V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AB (SMCJ)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 17.5A
Ko te poari DO-214AB, SMC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SMCJ48HE3/57T Whakaahuatanga TVS DIODE 48VWM 85.5VC SMC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 85.5V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ48CHE3/57T
SMCJ48CHE3/57T
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48VWM 85.5VC SMC
I roto i te taonga: 5315 pcs
Tikiake: SMCJ48CHE3/57T.pdf
RFQ
SMCJ48E3/TR13
SMCJ48E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 85.5V DO214AB
I roto i te taonga: 146783 pcs
Tikiake: SMCJ48E3/TR13.pdf
RFQ
SMCJ5.0
SMCJ5.0
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5V 9.66V DO214AB