SMCJ48AHE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ48AHE3/9AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ48AHE3/9AT
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC
Ngā Rauemi: SMCJ48AHE3/9AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ48AHE3/9AT
Tau Wae SMCJ48AHE3/9AT Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 216870 pcs Pepa Raraunga SMCJ48AHE3/9AT.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 48V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AB (SMCJ)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 19.4A
Ko te poari DO-214AB, SMC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks Waehanga Kaihanga SMCJ48AHE3/9AT
Whakaahuatanga TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.4V