SMCJ100HE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ100HE3/57T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ100HE3/57T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100VWM 179VC SMC
Ngā Rauemi: SMCJ100HE3/57T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ100HE3/57T
Tau Wae SMCJ100HE3/57T Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5191 pcs Pepa Raraunga SMCJ100HE3/57T.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 111V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 100V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AB (SMCJ)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 8.4A
Ko te poari DO-214AB, SMC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SMCJ100HE3/57T Whakaahuatanga TVS DIODE 100VWM 179VC SMC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 179V Capacitance @ Frequency -