SMCG110HE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCG110HE3/57T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCG110HE3/57T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 110VWM 196VC SMC
Ngā Rauemi: SMCG110HE3/57T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCG110HE3/57T
Tau Wae SMCG110HE3/57T Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4671 pcs Pepa Raraunga SMCG110HE3/57T.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 122V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 110V Tuhinga o mua - Breakdown DO-215AB (SMCG)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 7.7A
Ko te poari DO-215AB, SMC Gull Wing Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SMCG110HE3/57T Whakaahuatanga TVS DIODE 110VWM 196VC SMC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 196V Capacitance @ Frequency -