SMCG10CA-E3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCG10CA-E3/9AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCG10CA-E3/9AT
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10VWM 17VC SMC
Ngā Rauemi: SMCG10CA-E3/9AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCG10CA-E3/9AT
Tau Wae SMCG10CA-E3/9AT Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 113177 pcs Pepa Raraunga SMCG10CA-E3/9AT.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.1V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 10V Tuhinga o mua - Breakdown DO-215AB (SMCG)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 88.2A
Ko te poari DO-215AB, SMC Gull Wing Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks Waehanga Kaihanga SMCG10CA-E3/9AT
Whakaahuatanga TVS DIODE 10VWM 17VC SMC I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17V