SMBJ8.5A-M3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBJ8.5A-M3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ8.5A-M3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO-215AA
Ngā Rauemi: SMBJ8.5A-M3/52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ8.5A-M3/52
Tau Wae SMBJ8.5A-M3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 423195 pcs Pepa Raraunga SMBJ8.5A-M3/52.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 9.44V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.5V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMBJ)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 41.7A
Ko te poari DO-214AA, SMB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Waehanga Kaihanga SMBJ8.5A-M3/52
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO-215AA I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4V