SMBJ170A-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBJ170A-E3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ170A-E3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 170VWM 275VC SMB
Ngā Rauemi: SMBJ170A-E3/52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ170A-E3/52
Tau Wae SMBJ170A-E3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 292540 pcs Pepa Raraunga SMBJ170A-E3/52.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 189V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 170V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMBJ)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 2.2A
Ko te poari DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ170A-E3/52GIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Waehanga Kaihanga SMBJ170A-E3/52 Whakaahuatanga TVS DIODE 170VWM 275VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 275V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ170A-13-F
SMBJ170A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V SMB
I roto i te taonga: 768391 pcs
Tikiake: SMBJ170A-13-F.pdf
RFQ
SMBJ170A-TP
SMBJ170A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Co
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170VWM 275VC SMB
I roto i te taonga: 881869 pcs
Tikiake: SMBJ170A-TP.pdf
RFQ
SMBJ170A
SMBJ170A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V DO214AA
Tikiake: SMBJ170A.pdf
SMBJ170A-13
SMBJ170A-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ170A-13.pdf
Kaihanga: Bourns, Inc.