SMBJ14A-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBJ14A-E3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ14A-E3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Ngā Rauemi: SMBJ14A-E3/52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
1500 pcs
2250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ14A-E3/52
Tau Wae SMBJ14A-E3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 884952 pcs Pepa Raraunga SMBJ14A-E3/52.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 15.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMBJ)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 25.9A
Ko te poari DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ14A-E3/52-ND
SMBJ14A-E3/52GITR
SMBJ14AE352
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Waehanga Kaihanga SMBJ14A-E3/52 Whakaahuatanga TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.2V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ14A-M3/52
SMBJ14A-M3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
I roto i te taonga: 332456 pcs
Tikiake: SMBJ14A-M3/52.pdf
RFQ
SMBJ14A
SMBJ14A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 521970 pcs
Tikiake: SMBJ14A.pdf
RFQ
SMBJ14A-E3/5B
SMBJ14A-E3/5B
Tikiake: SMBJ14A-E3/5B.pdf
SMBJ14A R5G
SMBJ14A R5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ14A R5G.pdf
SMBJ14A-HR
SMBJ14A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMBJ14A-HR.pdf
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V SMB
Tikiake: SMBJ14A.pdf
SMBJ14A-13-F
SMBJ14A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ14A-13-F.pdf
SMBJ14A M4G
SMBJ14A M4G