SMBG45C-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG45C-E3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBG45C-E3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 45VWM 80.3VC SMB
Ngā Rauemi: SMBG45C-E3/52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBG45C-E3/52
Tau Wae SMBG45C-E3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4749 pcs Pepa Raraunga SMBG45C-E3/52.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 50V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 45V Tuhinga o mua - Breakdown DO-215AA (SMBG)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 7.5A
Ko te poari DO-215AA, SMB Gull Wing Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SMBG45C-E3/52 Whakaahuatanga TVS DIODE 45VWM 80.3VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80.3V Capacitance @ Frequency -