SMBG26A-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG26A-E3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBG26A-E3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMB
Ngā Rauemi: SMBG26A-E3/52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBG26A-E3/52
Tau Wae SMBG26A-E3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 302834 pcs Pepa Raraunga SMBG26A-E3/52.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 28.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 26V Tuhinga o mua - Breakdown DO-215AA (SMBG)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 14.3A
Ko te poari DO-215AA, SMB Gull Wing Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Waehanga Kaihanga SMBG26A-E3/52
Whakaahuatanga TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMB I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.1V