SMBG13AHE3/5B
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG13AHE3/5B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBG13AHE3/5B
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB
Ngā Rauemi: SMBG13AHE3/5B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBG13AHE3/5B
Tau Wae SMBG13AHE3/5B Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 174842 pcs Pepa Raraunga SMBG13AHE3/5B.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13V Tuhinga o mua - Breakdown DO-215AA (SMBG)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 27.9A
Ko te poari DO-215AA, SMB Gull Wing Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Waehanga Kaihanga SMBG13AHE3/5B
Whakaahuatanga TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.5V