SMBG12A-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG12A-E3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBG12A-E3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMB
Ngā Rauemi: SMBG12A-E3/52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBG12A-E3/52
Tau Wae SMBG12A-E3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 141307 pcs Pepa Raraunga SMBG12A-E3/52.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 13.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 12V Tuhinga o mua - Breakdown DO-215AA (SMBG)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 30.2A
Ko te poari DO-215AA, SMB Gull Wing Ētahi Ingoa SMBG12A-E3/52GIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Waehanga Kaihanga SMBG12A-E3/52 Whakaahuatanga TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.9V Capacitance @ Frequency -