SMB8J30CA-M3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB8J30CA-M3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMB8J30CA-M3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO-214AA
Ngā Rauemi: SMB8J30CA-M3/52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMB8J30CA-M3/52
Tau Wae SMB8J30CA-M3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 277751 pcs Pepa Raraunga SMB8J30CA-M3/52.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 33.3V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 30V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMBJ)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 800W Power - Peak Pulse 16.5A
Ko te poari DO-214AA, SMB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Waehanga Kaihanga SMB8J30CA-M3/52
Whakaahuatanga TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO-214AA I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.4V