SMB8J20CHE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB8J20CHE3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMB8J20CHE3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 20VWM 35.8VC SMB
Ngā Rauemi: SMB8J20CHE3/52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMB8J20CHE3/52
Tau Wae SMB8J20CHE3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 3983 pcs Pepa Raraunga SMB8J20CHE3/52.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 22.2V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 20V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMB)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 800W Power - Peak Pulse 22.3A
Ko te poari DO-214AA, SMB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SMB8J20CHE3/52 Whakaahuatanga TVS DIODE 20VWM 35.8VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.8V Capacitance @ Frequency -