SMB8J16CHE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB8J16CHE3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMB8J16CHE3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 16VWM 28.8VC SMB
Ngā Rauemi: SMB8J16CHE3/52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMB8J16CHE3/52
Tau Wae SMB8J16CHE3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5036 pcs Pepa Raraunga SMB8J16CHE3/52.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17.8V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMB)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 800W Power - Peak Pulse 27.8A
Ko te poari DO-214AA, SMB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SMB8J16CHE3/52 Whakaahuatanga TVS DIODE 16VWM 28.8VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.8V Capacitance @ Frequency -