SMB8J11CHE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB8J11CHE3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMB8J11CHE3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 11VWM 20.1VC SMB
Ngā Rauemi: SMB8J11CHE3/52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMB8J11CHE3/52
Tau Wae SMB8J11CHE3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5136 pcs Pepa Raraunga SMB8J11CHE3/52.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.2V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMB)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 800W Power - Peak Pulse 39.8A
Ko te poari DO-214AA, SMB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SMB8J11CHE3/52 Whakaahuatanga TVS DIODE 11VWM 20.1VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.1V Capacitance @ Frequency -