SMB10J9.0HE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB10J9.0HE3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMB10J9.0HE3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 9VWM 16.9VC SMB
Ngā Rauemi: SMB10J9.0HE3/52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMB10J9.0HE3/52
Tau Wae SMB10J9.0HE3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5086 pcs Pepa Raraunga SMB10J9.0HE3/52.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 10V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 9V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMB)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1000W (1kW) Power - Peak Pulse 59.2A
Ko te poari DO-214AA, SMB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SMB10J9.0HE3/52 Whakaahuatanga TVS DIODE 9VWM 16.9VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.9V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMB10J9.0HE3/5B
SMB10J9.0HE3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 9V 16.9V DO214AA
I roto i te taonga: 5281 pcs
Tikiake: SMB10J9.0HE3/5B.pdf
RFQ
SMB1W-4
SMB1W-4
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: WIRE MARKER B/W .10-.20"1000PC
I roto i te taonga: 4556 pcs
Tikiake: SMB1W-4.pdf
RFQ
SMB10J9.0CAHM4G
SMB10J9.0CAHM4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AA
Tikiake: SMB10J9.0CAHM4G.pdf
SMB1W-3
SMB1W-3
Kaihanga: Panduit
Tikiake: SMB1W-3.pdf
SMB10J9.0AHR5G
SMB10J9.0AHR5G
Tikiake: SMB10J9.0AHR5G.pdf
SMB10J9.0CA R5G
SMB10J9.0CA R5G
Tikiake: SMB10J9.0CA R5G.pdf
SMB10J9.0CA M4G
SMB10J9.0CA M4G
Tikiake: SMB10J9.0CA M4G.pdf
SMB1W-0
SMB1W-0
Tikiake: SMB1W-0.pdf
SMB10J9.0AHE3/5B
SMB10J9.0AHE3/5B
Tikiake: SMB10J9.0AHE3/5B.pdf
SMB1W-1
SMB1W-1
Tikiake: SMB1W-1.pdf
SMB10J9.0CAHR5G
SMB10J9.0CAHR5G
Tikiake: SMB10J9.0CAHR5G.pdf
SMB1W-2
SMB1W-2
Tikiake: SMB1W-2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel