SMB10J30A-M3/5B
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB10J30A-M3/5B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMB10J30A-M3/5B
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO-214AA
Ngā Rauemi: SMB10J30A-M3/5B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMB10J30A-M3/5B
Tau Wae SMB10J30A-M3/5B Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 245623 pcs Pepa Raraunga SMB10J30A-M3/5B.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 33.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 30V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMBJ)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 1000W (1kW) Power - Peak Pulse 20.7A
Ko te poari DO-214AA, SMB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Waehanga Kaihanga SMB10J30A-M3/5B
Whakaahuatanga TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO-214AA I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.4V
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMB10J30A-E3/5B
SMB10J30A-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
I roto i te taonga: 246485 pcs
Tikiake: SMB10J30A-E3/5B.pdf
RFQ
SMB10J30CA R5G
SMB10J30CA R5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
I roto i te taonga: 297615 pcs
Tikiake: SMB10J30CA R5G.pdf
RFQ
SMB10J30A R5G
SMB10J30A R5G