SMB10J14-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB10J14-E3/52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMB10J14-E3/52
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 14VWM 25.8VC SMB
Ngā Rauemi: SMB10J14-E3/52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMB10J14-E3/52
Tau Wae SMB10J14-E3/52 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5045 pcs Pepa Raraunga SMB10J14-E3/52.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 15.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMB)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 1000W (1kW) Power - Peak Pulse 38.8A
Ko te poari DO-214AA, SMB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SMB10J14-E3/52 Whakaahuatanga TVS DIODE 14VWM 25.8VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8V Capacitance @ Frequency -