SMAJ85A-E3/61
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMAJ85A-E3/61 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ85A-E3/61
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85VWM 137VC SMA
Ngā Rauemi: SMAJ85A-E3/61.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ85A-E3/61
Tau Wae SMAJ85A-E3/61 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 440715 pcs Pepa Raraunga SMAJ85A-E3/61.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 94.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 85V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AC (SMA)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 300W Power - Peak Pulse 2.2A
Ko te poari DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAJ85A-E3/61GIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks
Waehanga Kaihanga SMAJ85A-E3/61 Whakaahuatanga TVS DIODE 85VWM 137VC SMA
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 137V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ85A R3G
SMAJ85A R3G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V DO214AC