SMAJ36AHE3/61
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMAJ36AHE3/61 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ36AHE3/61
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Ngā Rauemi: SMAJ36AHE3/61.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
3600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ36AHE3/61
Tau Wae SMAJ36AHE3/61 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 614725 pcs Pepa Raraunga SMAJ36AHE3/61.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 40V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AC (SMA)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 400W Power - Peak Pulse 6.9A
Ko te poari DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAJ36AHE3/61-ND
SMAJ36AHE3/61TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks
Waehanga Kaihanga SMAJ36AHE3/61 Whakaahuatanga TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.1V Capacitance @ Frequency -