SM8S33AHE3S/2D
Vishay Semiconductor Diodes Division
SM8S33AHE3S/2D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM8S33AHE3S/2D
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33VWM DO218AB
Ngā Rauemi: SM8S33AHE3S/2D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM8S33AHE3S/2D
Tau Wae SM8S33AHE3S/2D Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4782 pcs Pepa Raraunga SM8S33AHE3S/2D.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 36.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33V Tuhinga o mua - Breakdown DO-218AB
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 6600W (6.6kW) Power - Peak Pulse 124A
Ko te poari DO-218AB Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SM8S33AHE3S/2D Whakaahuatanga TVS DIODE 33VWM DO218AB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SM8S30HE3/2D
SM8S30HE3/2D
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 53.5V DO218AB
I roto i te taonga: 4971 pcs
Tikiake: SM8S30HE3/2D.pdf
RFQ
SM8S36-7001HE4/2N
SM8S36-7001HE4/2N
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36VWM DO218AB
I roto i te taonga: 4914 pcs
Tikiake: SM8S36-7001HE4/2N.pdf
RFQ
SM8S33AHE3_A/I
SM8S33AHE3_A/I
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 53.3V DO218AB