SM8S18A-2HE3/2D
Vishay Semiconductor Diodes Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM8S18A-2HE3/2D
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 18VWM DO218AB
Ngā Rauemi: SM8S18A-2HE3/2D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM8S18A-2HE3/2D
Tau Wae SM8S18A-2HE3/2D Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 3960 pcs Pepa Raraunga SM8S18A-2HE3/2D.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 20V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 18V Tuhinga o mua - Breakdown DO-218AB
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 6600W (6.6kW) Power - Peak Pulse 226A
Ko te poari DO-218AB Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SM8S18A-2HE3/2D Whakaahuatanga TVS DIODE 18VWM DO218AB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2V Capacitance @ Frequency -