TIM320-1131000
SICKSICK
TIM320-1131000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TIM320-1131000
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SAFETY LASER AREA SCANNER
Ngā Rauemi: TIM320-1131000.pdf
Waehere Stock 50 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 50 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TIM320-1131000
Tau Wae TIM320-1131000 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SAFETY LASER AREA SCANNER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 50 pcs Pepa Raraunga TIM320-1131000.pdf
Raupapa - Momo Pato Infrared
Momo putanga PNP - Open Collector Ētahi Ingoa 1062219
Tae Mahi -10°C ~ 50°C (TA) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Infrared Sensor PNP - Open Collector Output
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TIM361-2134101
TIM361-2134101
Kaihanga: SICK
Whakaahuatanga: LASER AREA SCANNER
I roto i te taonga: 33 pcs
Tikiake:
RFQ
TIM336K010P0Y
TIM336K010P0Y
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL