PBT-RP100SN1SS0VLC0Z
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBT-RP100SN1SS0VLC0Z
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PRESS 0-100PSI
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 521 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 521 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBT-RP100SN1SS0VLC0Z
Tau Wae PBT-RP100SN1SS0VLC0Z Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PRESS 0-100PSI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 521 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 8 V ~ 35 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Pato Muri Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Cylinder, Metal
Momo putanga Analog Voltage Whakaputa 0 V ~ 10 V
Ētahi Ingoa 6048997 Tae Mahi 0°C ~ 80°C
Te Tatari Mahi 100 PSI (689 kPa) Tumau Teitei -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 100 PSI (689 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 10 V Cylinder, Metal Te tika ±1%