PBT-RP015SN1SS0AMA0Z
SICKSICK
PBT-RP015SN1SS0AMA0Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBT-RP015SN1SS0AMA0Z
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANS 0-15 PSI
Ngā Rauemi: PBT-RP015SN1SS0AMA0Z.pdf
Waehere Stock 752 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBT-RP015SN1SS0AMA0Z
Tau Wae PBT-RP015SN1SS0AMA0Z Kaihanga SICK
Whakaahuatanga PRESSURE TRANS 0-15 PSI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 752 pcs Pepa Raraunga PBT-RP015SN1SS0AMA0Z.pdf
Tuhinga o mua 8 V ~ 35 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Pato Muri Gauge Kāhua Port Threaded
Paa / Case Cylinder Momo putanga Analog Current
Whakaputa 4 mA ~ 20 mA Ētahi Ingoa 1882-1344
Tae Mahi 0°C ~ 80°C Te Tatari Mahi 15 PSI (103.42 kPa)
Tumau Teitei - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Gauge 4 mA ~ 20 mA Cylinder
Te tika 1%