PBS-RP030SN1SS0BMA0Z
Hua Hua
Tau Wae: PBS-RP030SN1SS0BMA0Z
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PRESS 0-30 PSI
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 231 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 231 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBS-RP030SN1SS0BMA0Z
Tau Wae PBS-RP030SN1SS0BMA0Z Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PRESS 0-30 PSI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 231 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 15 V ~ 35 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Pato Muri Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Module
Momo putanga Analog Current, PNP Whakaputa 4 mA ~ 20 mA
Ētahi Ingoa 6052529 Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Te Tatari Mahi 30 PSI (207 kPa) Tumau Teitei -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 30 PSI (207 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Module Te tika ±1%