PBS-RP015SN1SS0BMA0Z
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBS-RP015SN1SS0BMA0Z
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PRESS 0-15PSI
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 288 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 288 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBS-RP015SN1SS0BMA0Z
Tau Wae PBS-RP015SN1SS0BMA0Z Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PRESS 0-15PSI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 288 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 15 V ~ 35 V Kāhua Whakamutunga Connector
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Pato Muri Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Module
Momo putanga Analog Current, PNP Whakaputa 4 mA ~ 20 mA
Ētahi Ingoa 6050894 Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Te Tatari Mahi 15 PSI (103 kPa) Tumau Teitei -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 15 PSI (103 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Module Te tika ±1%