OD2-P50W10CO
Hua Hua
Tau Wae: OD2-P50W10CO
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN DISP 50MM +/- 10MM PNP
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 99 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2-P50W10CO
Tau Wae OD2-P50W10CO Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN DISP 50MM +/- 10MM PNP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 99 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 12 ~ 24VDC Āpure Ata (Min) -
Āpure Atahanga (Max) - Momo 2D Laser Displacement Sensor
Kāhua Whakamutunga Connector Raupapa OD Value
Momo Pato - Tauira Tauira -
Te whakatau - Ētahi Ingoa 6036601
Tae Mahi -10°C ~ 40°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Maama Maama -
Tautuhinga Tautuhi 40.0mm ~ 60.0mm Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof