OD1-B100C50I25
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1-B100C50I25
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN DISP AL 4-20MA 1Q 5P M12 CBL
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 82 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 82 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1-B100C50I25
Tau Wae OD1-B100C50I25 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN DISP AL 4-20MA 1Q 5P M12 CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 82 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 12 ~ 24VDC Āpure Ata (Min) -
Āpure Atahanga (Max) - Momo 2D Laser Displacement Sensor
Kāhua Whakamutunga Cable with Connector Raupapa OD Mini
Momo Pato - Tauira Tauira -
Te whakatau - Ētahi Ingoa 6052308
Tae Mahi -10°C ~ 40°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Maama Maama -
Tautuhinga Tautuhi 50.0mm ~ 150.0mm Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof