IQ80-50BPP-KC0
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IQ80-50BPP-KC0
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua PNP IP67 VAR HEAD
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 344 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 344 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IQ80-50BPP-KC0
Tau Wae IQ80-50BPP-KC0 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga PNP IP67 VAR HEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 344 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 36 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 1.969" (50mm)
Nga Urupare Whakautu 70Hz Paa / Case Box
Momo putanga PNP-NC/NO, 4-Wire Ētahi Ingoa 6026473
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 1.969" (50mm) IP67 Box