IQ40-40NPOKK0S
Hua Hua
Tau Wae: IQ40-40NPOKK0S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX PNP NC TERM LONG
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 841 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 841 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IQ40-40NPOKK0S
Tau Wae IQ40-40NPOKK0S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX PNP NC TERM LONG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 841 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 1.575" (40mm)
Nga Urupare Whakautu 100Hz Paa / Case Module
Momo putanga PNP-NC, 3-Wire Ētahi Ingoa 1071853
Tae Mahi -25°C ~ 85°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67, IP68, IP69K
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 1.575" (40mm) IP67, IP68, IP69K Module