IQ40-20BPSKK0S
Hua Hua
Tau Wae: IQ40-20BPSKK0S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX PNP NO TERM LONG
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 855 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IQ40-20BPSKK0S
Tau Wae IQ40-20BPSKK0S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX PNP NO TERM LONG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 855 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.787" (20mm)
Nga Urupare Whakautu 150Hz Paa / Case Module
Momo putanga PNP-NO, 3-Wire Ētahi Ingoa 1071843
Tae Mahi -25°C ~ 85°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67, IP68, IP69K
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67, IP68, IP69K Module