IQ10-06NPSKW2S
Hua Hua
Tau Wae: IQ10-06NPSKW2S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX 6MM NONFLUSH PNP NO CBL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IQ10-06NPSKW2S
Tau Wae IQ10-06NPSKW2S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX 6MM NONFLUSH PNP NO CBL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1005 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.236" (6mm)
Nga Urupare Whakautu 2kHz Paa / Case Module
Momo putanga PNP-NO, 3-Wire Ētahi Ingoa 1055457
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP68
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.236" (6mm) IP68 Module