IN30-E0306K
SICKSICK
IN30-E0306K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IN30-E0306K
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX 5MM M18
Ngā Rauemi: IN30-E0306K.pdf
Waehere Stock 523 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 523 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IN30-E0306K
Tau Wae IN30-E0306K Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SENSOR PROX 5MM M18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 523 pcs Pepa Raraunga IN30-E0306K.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.039" ~ 0.197" (1mm ~ 5mm)
Nga Urupare Whakautu - Paa / Case Cylinder, Threaded - M18
Momo putanga - Ētahi Ingoa 1882-1271
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 Tohu LED
Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.039" ~ 0.197" (1mm ~ 5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18