IME30-20NDOZC0S
Hua Hua
Tau Wae: IME30-20NDOZC0S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX NON-FLUSH NC QD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IME30-20NDOZC0S
Tau Wae IME30-20NDOZC0S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX NON-FLUSH NC QD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1481 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.787" (20mm)
Nga Urupare Whakautu 500Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga NC, 2-Wire Ētahi Ingoa 1067235
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30