IME30-15NNSZC0K
Hua Hua
Tau Wae: IME30-15NNSZC0K
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NO M12
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IME30-15NNSZC0K
Tau Wae IME30-15NNSZC0K Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NO M12 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1598 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.591" (15mm)
Nga Urupare Whakautu 500Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga NPN-NO, 3-Wire Ētahi Ingoa 1041021
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30