IME30-10BNOZC0S
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IME30-10BNOZC0S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX SHIELD NPN NC M12
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IME30-10BNOZC0S
Tau Wae IME30-10BNOZC0S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX SHIELD NPN NC M12 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1658 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.394" (10mm)
Nga Urupare Whakautu 500Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga NPN-NC, 3-Wire Ētahi Ingoa 1041009
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30