IME18-12NPPZC0S
Hua Hua
Tau Wae: IME18-12NPPZC0S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua UNSHLD PNP COMP M12
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IME18-12NPPZC0S
Tau Wae IME18-12NPPZC0S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga UNSHLD PNP COMP M12 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1620 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.472" (12mm)
Nga Urupare Whakautu 1kHz Paa / Case Cylinder, Threaded - M18
Momo putanga PNP-NC/NO, 4-Wire Ētahi Ingoa 1044127
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18