IME18-12NNOZC0S
SICKSICK
IME18-12NNOZC0S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IME18-12NNOZC0S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX NPN-NC 12MM M18
Ngā Rauemi: IME18-12NNOZC0S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IME18-12NNOZC0S
Tau Wae IME18-12NNOZC0S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SENSOR PROX NPN-NC 12MM M18 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2252 pcs Pepa Raraunga IME18-12NNOZC0S.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Unshielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.472" (12mm)
Nga Urupare Whakautu 1kHz Paa / Case Cylinder, Threaded - M18
Momo putanga NPN-NO, 3-Wire Ētahi Ingoa 1040994
Tae Mahi -25°C ~ 75°C Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18