IME12-10NNOZW2S
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IME12-10NNOZW2S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX NON-FLSH NPN NC 2M
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 686 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 686 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IME12-10NNOZW2S
Tau Wae IME12-10NNOZW2S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX NON-FLSH NPN NC 2M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 686 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.394" (10mm)
Nga Urupare Whakautu 400Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M12
Momo putanga NPN-NC, 3-Wire Ētahi Ingoa 1071241
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M12