IMB30-20NNOVU2S
Hua Hua
Tau Wae: IMB30-20NNOVU2S
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX UNSHLD NPN NC 2M
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMB30-20NNOVU2S
Tau Wae IMB30-20NNOVU2S Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX UNSHLD NPN NC 2M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1207 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.787" (20mm)
Nga Urupare Whakautu 500Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga NPN-NC, 3-Wire Ētahi Ingoa 1072848
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP68, IP69K
Tohu No Indicator Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30