IMB30-15BNOVU2K
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMB30-15BNOVU2K
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PROX SHLD NPN NC 2M SHRT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMB30-15BNOVU2K
Tau Wae IMB30-15BNOVU2K Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PROX SHLD NPN NC 2M SHRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1104 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.591" (15mm)
Nga Urupare Whakautu 500Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M30
Momo putanga NPN-NC, 3-Wire Ētahi Ingoa 1072858
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP68, IP69K
Tohu No Indicator Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30