GSE10-N1211
Hua Hua
Tau Wae: GSE10-N1211
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua SEN PHT CBL 2M 3-WIRE
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 751 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSE10-N1211
Tau Wae GSE10-N1211 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga SEN PHT CBL 2M 3-WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 751 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 30 V Raupapa G10
Mahinga Whakaaro Through-Beam Te Whakaaro Tae 1574.803" (40m)
Wā Whakautu 500µs Whirihoranga Whakaputa NPN
Ētahi Ingoa 1065904 Tae Mahi -30°C ~ 60°C (TA)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Maama Maama Red (625nm)
Tiaki Ingoa IP67 Mahinga Hononga Cable
Raina Tae 78.740" (2000.00mm) Momo Whakatika Adjustable, Potentiometer