CQ35-25NNP-KC1
SICKSICK
SICK
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CQ35-25NNP-KC1
Kaihanga / Waitohu: SICK
Whakaahuatanga hua UNSHLD FLAT NPN NP+NC M12
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 577 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CQ35-25NNP-KC1
Tau Wae CQ35-25NNP-KC1 Kaihanga SICK
Whakaahuatanga UNSHLD FLAT NPN NP+NC M12 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 577 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 V ~ 36 V Kāhua Whakamutunga Connector
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Momo Pato Capacitive Te Whakaaro Tae 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm)
Nga Urupare Whakautu 50Hz Paa / Case Module
Momo putanga NPN-NC/NO, 4-Wire Ētahi Ingoa 6021464
Tae Mahi -25°C ~ 75°C (TA) Tuhinga - Te tinana Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Proximity Sensor 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm) IP67 Module
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CQ35-25NNP-KW1
CQ35-25NNP-KW1
Kaihanga: SICK
Whakaahuatanga: SEN PROX NPN 25MM NO/NC CBL
I roto i te taonga: 675 pcs
Tikiake: CQ35-25NNP-KW1.pdf
RFQ
CQ330H
CQ330H
Kaihanga: Asahi Kasei Microdevices / AKM Semiconductor
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC
I roto i te taonga: 27849 pcs
Tikiake: CQ330H.pdf
RFQ
CQ330B
CQ330B
I roto i te taonga: 27682 pcs
Tikiake: CQ330B.pdf
CQ3303
CQ3303
Tikiake: CQ3303.pdf
Tikiake: CQ3301.pdf
CQ330F
CQ330F
Tikiake: CQ330F.pdf
CQ35-25NPP-KW1
CQ35-25NPP-KW1
Kaihanga: SICK
Whakaahuatanga: SEN PROX 25MM PNP CBL
I roto i te taonga: 619 pcs
Tikiake: CQ35-25NPP-KW1.pdf
CQ330G
CQ330G
Tikiake: CQ330G.pdf
CQ330A
CQ330A
Tikiake: CQ330A.pdf
CQ330E
CQ330E
Tikiake: CQ330E.pdf
CQ35-25NPP-KC1
CQ35-25NPP-KC1
Whakaahuatanga: SEN PROX 25MM PNP M12
I roto i te taonga: 735 pcs
Tikiake: CQ35-25NPP-KC1.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel